Veleo Agencja interaktywna – jak to się zaczęło

No to płyniemy drodzy Państwo! Na własnym statku, pod własną banderą!

Zaczynając od początku, nasza przygoda z marketingiem zaczyna się ponad dziesięć lat temu. Nie wdając się w szczegóły, każdy z członków naszego obecnego zespołu pracował dla kilku dużych agencji interaktywnych. Nabieraliśmy doświadczenia, zdobywaliśmy wiedzę, poszerzaliśmy horyzonty… i co raz szerzej otwieraliśmy oczy. Każdy z nas zaczynał rozumieć nie tylko mechanizmy związane z marketingiem, wpływem pozycjonowania na finanse i stabilność danej firmy, niuanse związane z tworzeniem stron internetowych i sklepów internetowych, zaczynaliśmy rozumieć jakie relacje zachodzą między Klientami a agencjami w których pracowaliśmy. Co raz częściej dostrzegaliśmy kwestie które należałoby poprawić, usprawnić, sprawić aby funkcjonowały korzystniej dla Klienta, aby były dla niego bardziej zrozumiałe, prostsze, EFEKTYWNIEJSZE. Każdy z nas przechodził ze stanu chęci zwrócenia uwagi na poprawę tych kwestii, poprzez zdziwienie że tak podstawowe uwagi nie znajdują swojego odzwierciedlenia w działaniach naszych przełożonych, aż do złości i bezsilności, owocującej na końcu frustracją która skutkowała złożeniem wypowiedzenia.

Przechodzimy do działania, czyli marzenia stają się realne.

Z tej ogromnej energii i chęci zmian powstało VELEO, zbudowane na solidnych podstawach wiedzy i doświadczenia. Naszym celem jest nie tylko zmiana tego jak postrzegana jest nasza branża przez Klientów. Chcemy aby każdy nasz Klient wiedział że to my jesteśmy dla niego, że działamy nie tylko po to aby rozwijać jego biznes ale także po to aby go edukować, aby wiedział na każdym etapie co kupuje, co dzieje się w momencie podejmowania jakiejkolwiek decyzji. Uważamy że świadomy Klient to Klient na lata, nie na chwilę, na jeden projekt. Naszym założeniem jest tworzenie z Klientem jednego team’u, który doskonale się rozumie i pracuje na sukces całej drużyny. Załoga, bez niej nawet najwspanialszy okręt nie będzie pływał.

Naszą największą zaletą są ludzie tworzący zespół VELEO, pozycjonerzy, programiści, graficy, webdeveloperzy, copywritterzy pracujący pod czujnym okiem naszej Pani menadżer i na zlecenie handlowców stanowiących pierwszą linię kontaktu z Klientami.

Odważni, profesjonalni, wszechstronni – Veleo

Nie boimy się żadnego zlecenia a każdy projekt jesteśmy wstanie zrealizować na wysokim poziomie ponieważ my, naprawdę wiemy, jak „robić marketing” i działać w świecie wirtualnym. Zaprojektujemy dla Ciebie logo, z jego inspiracji powstanie projekt strony internetowej lub projekt sklepu internetowego, oczywiście nowoczesny, przejrzysty, stanowiący wzorzec dzisiejszych standardów UX’owych. W międzyczasie nasi webdeveloperzy zaczną tworzyć techniczny obraz nowej witryny, programiści zadbają aby wszystkie funkcjonalności takie jak automatyzacja procesów sprzedażowych, automatyzacja pozyskiwania zapytań ofertowych, przebiegała niezauważenie dla Twojego Klienta. Równocześnie zadbamy o to aby nowa strona nasycona była dobrymi tekstami, dobrymi nie tylko dla użytkowników ale i dla samej wyszukiwarki Google. Nasz fotograf zadba o zdjęcia, wyeksponuje zalety każdego Twojego produktu. Na koniec nasz pozycjoner zadba o odpowiednią optymalizację nowej witryny, tak aby zbudować solidne podstawy pod pozycjonowanie i dalsze działania marketingowe, zmierzające do umacniania Twojej marki na rynku. Pozycjonowanie w GoogleStworzenie kampanii Ads? Remarketing dynamiczny? Marketing szpetany? Też zlecisz je nam. Dlaczego? Bo już dawno będziesz wiedział że z nami odniesiesz sukces i będziesz pewien dobrze wykonanej roboty.

Pozostałe posty