OFERTA PROJEKTOWA

Elementy projektowania VELEO

BŁYSKAWICZNE EFEKTY

Tworzymy nowoczesne projekty graficzne, dopasowane do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy otwarci na realizację nawet najbardziej niekonwencjonalnych rozwiązań.

ELASTYCZNOŚĆ

Dbamy o to, aby każdy nasz projekt zawierał wymagania naszych klientów, połączone z przejrzystą i trafiającą w gusta odbiorców grafiką.

TRAFNOŚĆ

Jesteśmy doświadczonym zespołem, dzięki czemu do każdego zadania podchodzimy z głową pełną pomysłów. Nasza kreatywność często wybiega poza strefę marzeń naszych klientów.

W naszej firmie wykorzystujemy kombinację różnorodnych technik,
co pozwala nam na stworzenie wyjątkowego i oryginalnego projektu,
często o charakterze mającym podstawy w sztukach pięknych, animacji lub architekturze.

ZAPYTAJ NAS RÓWNIEŻ O TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH!

Jako agencja interaktywna zajmujemy się także kompleksową obsługą w zakresie projektowania graficznego. Posiadamy bogate doświadczenie w tym zakresie, dlatego każde zlecenie realizujemy indywidualnie, a nasze projekty wyróżniają się profesjonalną grafiką. Cechuje nas dokładność i sumienność. Ponadto, dbamy o to, aby tworzone przez nas strony i portale internetowe wyróżniały się na tle konkurencji. Mocno skupiamy się również na stronie UX’owej i łatwości obsługi z poziomu systemu CMS.

Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy projekt zawierał niezbędną funkcjonalność i poprawną estetykę, przyjemną dla oka.
Tworząc strony WWW stosujemy najnowsze technologie programistyczne. Skupiamy się na tym, aby każda z powstałych stron była responsywna (RWD) oraz zoptymalizowana pod kątem SEO. Specjalizujemy się również w systemach zarządzania treścią CMS takimi jak WordPress, Drupal, Joomla itd.