OFERTA INTEGRACJI

Obsługujemy następujące programy księgowo-magazynowe:

Największym wyzwaniem dla Przedsiębiorcy prowadzącego sprzedaż internetową jest zapewnienie zgodności stanów magazynowych zarówno w sklepie internetowym jak i w programie księgowo-magazynowym.

Należy zadbać aby towar fizycznie zawsze był dostępny dla Klienta. Dodatkową trudnością stanowi prowadzenie równocześnie również sklepu stacjonarnego. Na przeciw tym wyzwaniom wychodzi nasz moduł integrujący, zapewniający pełną zgodność magazynową oraz automatyzację procesów sprzedażowych (wystawienie oraz wydruk listu przewozowego, automatyczne wystawienie i wysłanie FV, F-ry zaliczkowej, F-ry pro-forma, zwroty).

ZAPYTAJ NAS RÓWNIEŻ O TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH!

Internetowi sprzedawcy najczęściej używają własnych systemów do obsługi magazynu lub przetwarzania zamówień i dokumentowania sprzedaży. Poważnym problemem jest utrzymanie w dłuższej perspektywie czasu, zgodności pomiędzy ofertą prezentowaną w Internecie, a faktycznymi stanami magazynowymi. Jeszcze większe kłopoty pojawiają się, jeśli sprzedaż prowadzona jest dwutorowo – za pośrednictwem sklepu internetowego i tradycyjnego.

Częstym, negatywnie ocenianym przez klientów zjawiskiem jest oferowanie przez sklep internetowy produktów, które nie znajdują się fizycznie na magazynie, ponieważ zostały one wyprzedane poprzez sklep tradycyjny.
W takim przypadku realizacja zamówienia internetowego siłą rzeczy zostaje opóźniona o czas sprowadzenia produktu od dostawcy, albo też staje się kompletnie niemożliwa. Obie sytuacje, skutkują niezadowoleniem klientów. Można tego uniknąć implementując moduł integrujący.