POZNAJ ZALETY GOOGLE ADWORDS

Profity z Google Adwords

BŁYSKAWICZNE EFEKTY

To idealne rozwiązanie, gdy rezultaty mają być widoczne od razu. Korzyści odczujesz już w pierwszym dniu kampanii!

ELASTYCZNOŚĆ

Działania nieefektywne można natychmiast wstrzymać, a te, które generują ogromne korzyści – zintensyfikować.

TRAFNOŚĆ

Jesteśmy w stanie dokładnie określić grupę odbiorców do jakich chcemy trafić z reklamą. Kampanie docierają tylko do osób, które są nią zainteresowane.

Google AdWords, a właściwie Google Ads to płatne kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google oraz w witrynach partnerskich.

REMARKETING

Skorzystaj z możliwości ponownego docierania do utraconych klientów! Dzięki kampanii remarketingowej przypominamy o przeglądanych produktach czy usługach użytkownikom, którzy odwiedzili wcześniej Twoją stronę.

YOUTUBE

Zwiększamy świadomość Twojej marki i sprzedaż poprzez kampanie w serwisie wideo YouTube – drugiej najpopularniejszej wyszukiwarce świata. Reklamy wyświetlają się przed popularnymi filmikami oraz ukazują się na liście polecanych video.

RTB

Real-Time Bidding to nowoczesna i niezwykle skuteczna metoda promocji w Internecie. Atrakcyjne umiejscowienie oraz możliwość precyzyjnego targetowania sprawiają, że wydane pieniądze przynoszą znacznie większy zysk.

FACEBOOK ADS

Reklamuj się w największym serwisie społecznościowym na świecie! Wykorzystujemy potencjał Twojej marki, by budować zaangażowanie użytkowników, które z kolei przekuwamy w lepsze wyniki sprzedaży.