OFERTA INTERNETOWA

Indywidualny projekt gwarantuje
atrakcyjny odbiór firmy

SESJA PRODUKTOWA

Pozwól swoim odbiorcom zakochać się od pierwszego wejrzenia. Zadbaj o odpowiednią fotografię produktową i zyskaj.

NAJLEPSZA JAKOŚĆ ZDJĘĆ

Profesjonalne zdjęcie zwiększa szansę na sprzedaż, dlatego oferujemy właściwą prezentację Twoich produktów i kompleksowe wsparcie techniczne.

IDEALNE UJĘCIE

Twoja oferta w profesjonalnym kadrze. W VELEO wiemy, jaki sposób prezentacji jest najbardziej korzystny dla rozwoju Twojej firmy.

Zaprezentuj swój produkt w najlepszy, możliwy sposób i ciesz się zwiększonym zainteresowaniem. Postaw na profesjonalną wizualizację swojej oferty. Postaw na VELEO. Zaufaj doświadczeniu.

Posiadanie odpowiedniego zdjęcia ma ogromne znaczenie w procesie sprzedaży oferowanego produktu. Dokładna prezentacja to podstawa jeśli zależy Ci na skutecznej sprzedaży. VELEO oferuje usługę fotografii produktowej na najwyższym poziomie. Organizujemy profesjonalne sesje produktowe, który wykonywane są przy współpracy z najlepszymi fotografami w branży. Dzięki temu otrzymujesz od nas fachową pomoc, doświadczonego fotografa i co najważniejsze wyjątkowe zdjęcie.

PROFESJONALNE ZDJĘCIE, SZYBSZA SPRZEDAŻ

Zaprezentuj się z jak najlepszej strony. Pokaż swoim odbiorcom, że jesteś profesjonalistą w każdym calu. Zadbaj o pozytywny wizerunek marki pod każdym względem. Fotografia produktowa pozwoli Ci uzyskać odpowiednią prezencję i sprawi, że Twoje przedmioty będą wyglądały naturalnie i estetycznie. Musisz wiedzieć, że dobra fotografia jest niesamowicie skuteczna w celu zwiększenia sprzedaży oferowanych produktów. Odpowiednio dobrany kadr pozwoli uzyskać wyjątkową głębię, a co za tym idzie zwiększa szanse na zainteresowanie wśród potencjalnych klientów. Dbając o swój wizerunek, dbasz jednocześnie o swoich odbiorców.

POZNAJ TAJNIKI EFEKTYWNEJ SPRZEDAŻY

Podstawą dobrze prosperującego sklepu internetowego jest posiadanie profesjonalnych zdjęć oferowanych produktów, które pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Właściwa prezentacja pozwoli Ci uzyskać przewagę i sprawi, że klienci będą chętnie do Ciebie wracać. Nawet najlepsza i najbogatsza oferta na nic się zda jeśli nie zainwestujesz w profesjonalną fotografię produktową. Posiadając odpowiednie zdjęcia, ułatwisz swoim odbiorcom podjęcie właściwej decyzji o wyborze właśnie Twoich produktów.

CO ZYSKASZ DZIĘKI FOTOGRAFII PRODUKTOWEJ?

Przede wszystkim zwiększone zainteresowanie i szansę na wybór Twoich produktów. Musisz wziąć pod uwagę, że każdy potencjalny klient jest wzrokowcem i liczy się to, co może zobaczyć na temat wybranego produktu. Fotografia produktowa pozwoli Ci w naturalny sposób odzwierciedlić stan faktyczny przedmiotu.

JAK POWINNO WYGLĄDAĆ PROFESJONALNIE WYKONANE ZDJĘCIE?

Wielopoziomowe menu (lub megamenu), kilka wersji językowych, wyszukiwarka, blog, aktualności, ankiety, formularze, dokumenty do pobrania, wykresy, statystyki, integracje z systemami zewnętrznymi, moduł reklam, podpięcie płatności online typu PayU lub PayPal, logowanie dla użytkowników, definiowane poziomy uprawnień administratorów, automatyczne wywoływanie zadań (cron). Tworzymy także, generatory (np. ofert), konfiguratory oraz wszelkie aplikacje wspierające procesy firmowe.

Znamy się na tym!

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli prowadzisz sklep internetowy lub potrzebujesz profesjonalnych zdjęć na stronę firmową, aukcję oraz inne ogłoszenia. Nasza firma współpracuje z doświadczonymi fotografami, którzy są profesjonalistami w swoich fachu. Dzięki temu, oferujemy naszym klientom możliwość zrealizowania profesjonalnej sesji produktowej przy pomocy wykwalifikowanych fotografów.

Zadbaj o profesjonalne fotografie oferowanych produktów. Przekonaj się, że dobre zdjęcia mają ogromny i pozytywny wpływ na ich sprzedaż.