ROZWÓJ FIRMY

Cały czas rozwijamy swoje umiejętności i poszerzamy horyzonty w świecie SEO.

SKUTECZNOŚĆ

Pierwsze kilka tygodni naszych prac wystarczy aby większość naszych Klientów zauważyła znaczne wzrosty w wynikach wyszukiwania. Optymalizacja, wykorzystanie odpowiednich narzędzi oraz dobra organizacja pracy, to nasza przewaga, a Twoja korzyść.

SPECJALIZACJA

Nasi pracownicy to doświadczony zespół ekspertów stale podnoszący swoje kwalifikacje oraz wiedzę.
Do każdego projektu przydzielany jest dedykowany pracownik, możesz być pewny tego, że Twój projekt jest w odpowiednich rękach.

PASJA

Dla nas praca to nie tylko sposób zarabiania na życie, dla nas praca to także hobby a często nawet sposób na spędzanie wolnego czasu. Szkolenia własne, szkolenia organizowane dla Klientów doradztwo w kwestiach biznesowych.

POZYCJONOWANIE I OPTYMALIZACJA STRON WWW

Pozycjonowanie to zdecydowanie bardziej bieg na długim dystansie niż sprint.
Trzeba dobrze zaplanować wszystkie ruchy, odpowiednio rozłożyć siły i… posiadać bardzo duże doświadczenie.
Efekty przychodzą, ale trzeba cierpliwości. Niejednokrotnie przyszło nam zmierzyć się z wyzwaniami takiego biegu, zawsze kończyliśmy na podium. TOP 3 to nasz cel.

Analiza słów kluczowych

Optymalizacja
stron internetowych

Cykliczne działania

Link building
Pozycjonowanie naturalne

OPTYMALIZACJA STRON
INTERNETOWYCH

Najważniejsza kwestia to pogodzenie, z jednej strony, zabiegów związanych zaprojektowaniem strony nastawionej na użytkownika, z drugiej, na roboty oraz algorytm Google.

Najważniejsza kwestia to szybkość. Twój klient musi mieć możliwość szybkiego wyszukania Twojej witryny, a następnie szybkiego wyszukania najważniejszych informacji już będąc na niej. Doświadczenie, wiedza i przestrzeganie wszystkich wytycznych pozwala nam z sukcesem pracować dla naszych Klientów.

SZKOLENIA SEO
DLA KLIENTÓW

Jeśli chcesz możesz część spraw wziąć w swoje ręce. Jako specjalista w swojej dziedzinie z pewnością masz wiele praktycznych rad dla swoich klientów, możesz podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą.

Prowadzenie bloga jest właśnie dla takich osób jak Ty! Nauczymy Cię jak wykorzystać swoje umiejętności w podniesieniu popularności Twojej witryny. Dzięki temu nie tylko zaczynasz być bardziej widoczny, dodatkowo zyskujesz w oczas swoich klientów, jako profesjonalista.

Link building / pozycjonowanie naturalne

Działania prowadzone poza stroną internetową.

Analiza słów kluczowych

Skuteczne pozycjonowanie rozpoczyna się od odpowiedniego dobrania słów kluczowych. Dobierając frazy kierujemy się wieloma czynnikami, między innymi popularnością, skutecznością biznesową oraz marketingową. Oceniamy możliwą do uzyskania skuteczność i potrzebny do jej osiągnięcia czas. Najważniejsze! Pozycjonujemy cały Twój serwis, nie tylko umówione frazy.

USŁUGI DODATKOWE

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji,
w następujących kwestiach:

Prowadzenie oraz administracja nad serwisami internetowymi / stronami internetowymi / sklepami internetowymi, kampanie Google Ads, remarketing, prace graficzne oraz fotografia produktowa.

ZAPOMNIJ

O rozliczeniu “za pozycję” !

Według nas, każdy Klient powinien dokładnie wiedzieć za co płaci. Stawiamy na edukację i transparentność. Rozliczane “za pozycje” powoduje wiele nadużyć i nieuczciwych działań.

Model „za pozycje”

Firmy pozycjonujące ryzykują agresywnymi działaniami aby szybciej pokazać efekt, może doprowadzić to to szybszych spadków po okresie względnego zwyżkowania. W najgorszym przypadku do nałożenia filtra na Twoją stronę.
Agencje pokazują jedynie raporty pozycji, a nie wykonaną pracę, co więcej pozycjonowane są zazwyczaj frazy o bardzo niskiej popularności, które nie dają konwersji. Tam nie ma Twojego Klienta!

Błędne koło: brak efektów powoduje brak środków na zaangażowanie. W teorii nic nie tracisz bo nie płacisz. W praktyce tracisz czas, czym jest czas, każdy z nas wie… A Twoja konkurencja nie śpi.
Umowy zawierane są na długi czas, 24, 26 miesięcy.
W przypadku wypowiedzenia umowy, agencja kasuje linki które wcześniej dla Ciebie pozyskała. Skutek jest taki że tracisz wszystko za co do tej pory płaciłeś.

Wynagrodzenie za pracę

Nasze działania nastawione są na długofalowy plan, nie ryzykujemy. W czasie wielu lat na rynku, żadna z pozycjonowanych przez nas stron nie otrzymała kary od Google.
W przesyłanych przez nas raportach pokazane są wszystkie nasze działania oraz wszystkie linki. Masz dostęp do „Panelu monitorowania pozycji”, gdzie możesz sprawdzić pozycję swojej strony na wybrane frazy każdego dnia kiedy tylko masz na to ochotę. Pozycjonujemy tylko frazy które gwarantują wysoką konwersję.

Dbamy o to aby cały serwis wzrastał na widoczności, nie tylko wybrane frazy. Masz gwarancję że jeśli zauważymy lepsze dla Twojego biznesu frazy, poinformujemy Cię o tym i razem zastanowimy się nad włączeniem ich w pozycjonowanie.
Krótki, miesięczny okres wypowiedzenia – musimy dać z siebie wszystko
Nie kasujemy linków i nie uzależniamy Klientów od własnego zaplecza

Ile to kosztuje

W Veleo sam decydujesz o wysokości miesięcznych inwestycji związanych z pozycjonowaniem. Dokładnie powiemy i uargumentujemy jaki budżet należy przeznaczyć aby skutecznie włączyć się do walki o czołowe pozycje w rankingu Google.

Najczęściej zadawane pytania dot. pozycjonowania stron